Katılım

Kongre, öncelik hakkı bildiri sahiplerinde olmak üzere, katılmak isteyen herkese açıktır. Kongreye katılan ve kayıt yaptıran herkese “katılım belgesi” verilir. Kongre’de bizzat bildiri sunan katılımcılara ise ayrıca bildirilerini sunduklarına dair sunum belgesi verilir. Kongre bildirilerinin “Kongre Kitabında” yer alması için; kongre kayıt işlemlerinin tamamlanmış olması ve bildirinin kongrede muhakkak sunulmuş olması gerekir.

 

KONGRE KATILIM ÜCRETLERİ

Kongre Katılım Ücreti (Bildirili Katılımcı, Bildiri Başına): 400 TL

Kongre Katılım Ücreti (Bildirisiz, Misafir Katılımcı)       : 400 TL 

 

KONGRE BANKA HESAP BİLGİLERİ

GARANTİ BANKASI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ŞUBESİ

Hesap Sahibi: Ahmet Vecdi CAN

IBAN No (TL Hesabı)

TR57 0006 2001 4140 0006 6832 00

 

AÇIKLAMALAR

Bildiri başına olan ücret hesaba yatırılırken, bildiri adı veya yazar adı değil; yalnızca bildiri kod numarasının (sisteme bildiri yüklendiğinde otomatik olarak yazarlara e-posta ile bildirilecek numaradır) verilmesi gerekir.

Ücretlerin, en geç 21 Temmuz 2017 tarihi bitimine kadar belirtilen banka hesabına yatırılmış olması gerekmektedir. Aksi halde bildirisi “sunulabilir” nitelikte bulunmuş olsa dahi katılımcıya “kabul yazısı” gönderilmeyecek ve bildirisi kongre programından çıkarılacaktır. Geç yatırılan ücretler iade edilmez.

Ücretlerini yanlış hesaba yatıran, eksik veya geç yatırdığı için bildirisi programdan çıkarılan, kesin kabullerin ilanından önce yatıran ancak sonra bildirisi reddedilen, ilandan sonra bildirisi reddedildiği halde ücreti yatıran, ücreti yatırdığı halde sonradan katılmaktan vazgeçen, kongreye hiç gelemeyen, kongreye geldiği halde bildirisini sunmayan yazar veya yazarlara katılım ücretleri iade edilmez ve bildirilerine kongre kitabında yer verilmez.

Bildiri yazarının veya yazarlarının kongre kurullarının herhangi birinde görev almaları katılım ücreti ödeme mecburiyetlerini ortadan kaldırmaz.

Bu kongre; kar amacı gütmeyen, Türk Dünyasının farklı bölgelerinden seçkin bilim insanlarının gönüllülük esasına göre katkı sağladığı ve Gaspıralı İsmail Bey'in "Dilde, fikirde, işde birlik" felsefesini amaç edinmiş bir kongredir.